Επισκόπηση Διαγωνισμού

Διαγωνισμός: ΤΟΠΙΟΤΕΧΝΗΣΗ ΤΗΣ ΑΥΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΥΛΗΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Όνομα Αναθέτουσας Αρχής:
Κοινοτικό Συμβούλιο Κυπερούντας
Τίτλος:
ΤΟΠΙΟΤΕΧΝΗΣΗ ΤΗΣ ΑΥΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΥΛΗΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Μοναδικός Αριθμός Διαγωνισμού:
01/2026
Μηχανισμός Αξιολόγησης:
Βάσει Τιμής/Κόστους
Περιγραφή:
ΤΟΠΙΟΤΕΧΝΗΣΗ ΤΗΣ ΑΥΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΥΛΗΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΚΥΠΕΡΟΥΝΤΑΣ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ.
Είδος Σύμβασης:
Έργα
Νομοθεσία:
Νόμος 73(I)/2016 (2014/24/EU Classic)
Διαδικασία:
Ανοικτή
Ο διαγωνισμός αφορά:
Δημόσια Σύμβαση
Κωδικοί CPV :
45000000-Κατασκευαστικές εργασίες
Ο διαγωνισμός περιλαμβάνει η-Δημοπρασίες; :
Όχι
Επαρχία/ες εκτέλεσης της Συμβασης::
Κωδικοί NUTS:
CY000
Εκτιμώμενη Αξία (EUR):
19.610
Πάνω ή Κάτω από το Όριο:
Κάτω
Προθεσμία παραλαβής των Προσφορών ή των Αιτήσεων Συμμετοχής:
05/02/2026 10:00
Καταληκτική ημερομηνία για την αποστολή προσκλήσεων:
Αίτημα για διευκρινίσεις (από-έως):
21/01/2026 14:00
Ημερομηνία Αποσφράγισης Προσφορών:
05/02/2026 10:30
Ενεργοποίηση ηλεκτρονικής εκδήλωσης ενδιαφέροντος προμηθευτών:
Ναι
Ανάθεση σύμβασης σε Τμήματα:
Όχι
Υπάρχει επιδότηση Ευρωπαϊκής Ένωσης;:
Ναι
Επιδότηση:
Μηχανισμός Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας (ΜΑΑ)
Πολλαπλές προσφορές θα γίνονται αποδεκτές;:
Όχι
Ημερομηνία δημοσίευσης/πρόσκλησης:
16/01/2026 10:13
Ημερομηνία ανάθεσης:
Εναλλακτικές προσφορές:
Όχι